Menü

Hakkımızda

Sipparis'i Tanıyın

Sipparis, e-ticaret dünyasının en kaliteli hizmetlerini benzersiz çözümlere dönüştürerek kalite odaklı yaklaşımlarla hareket eder. Markaların dijital dönüşümünü destekleyen ve asıl hedefi pazarlamanın itici gücü olmada öncü bir yaklaşım sergilemek olan Sipparis; e-ticaret paketleri, pazaryeri entegrasyonları ve özel tasarımlarla ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Kalite odaklı hizmetleri ön plana çıkarırken 15 yılı aşkın sektör tecrübesi sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi ihmal etmez.

E-ticaretin dinamik özelliklerini kullanarak müşterilerinin sürekli olarak memnuniyetini hedefleyerek sürekli ve kesintisiz çözümler sunmayı ihmal etmez. Bu çerçevede amaç tamamen sürdürülebilir ve tatmin edici çalışmalarla e-ticaret dünyasının büyüyen markalarına destek olmaktır. Müşterileriyle karşılıklı anlayış ve sürekli iletişim ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yürüten Sipparis, güçlü ekibi ve tecrübesiyle harikalar yaratır.

E-ticaret entegrasyonları ve sonraki süreçlerde desteğini sürekli kılan Sipparis, yazılım güncellemeleri, 7/24 destek ve büyüyen iş ağı sayesinde güçlü bir marka olduğunu ispat eder. Bu çerçevede Sipparis, e-ticaret dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer almaya emin adımlarla ilerler.

  • Ünvan: Ticigram Yazılım ve Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Vergi Kimlik Numarası: 3050381182
  • Vergi Dairesi: Yıldırım
  • Merkez (Fatura) Adresi: Alacamescid Mh. Çancılar Cd. Kütahya Han Sk. No:2 Osmangazi/Bursa